Про конкурс

Конкурс «Кращий бухгалтер України» - підтвердження високого рівня практичних професійних знань і особистої ефективності головного бухгалтера як вмілого керівника бухгалтерської служби!

учасників
50000
учасників
етапи
3
етапи
номінації
3
номінації
переможців
10
переможців
Річна сертифікація бухгалтерів, що проводиться в рамках щорічного конкурсу «Кращий бухгалтер України»

Річна сертифікація бухгалтерів, що проводиться в рамках щорічного конкурсу «Кращий бухгалтер України»

– один із наших найбільш значущих проектів, покликаний допомогти бухгалтерам побудувати успішну кар'єру й отримати заслужену пошану та визнання в керівника і колег.

Конкурс проводиться вже 11 років, і в ньому вже взяли участь понад 50 000 бухгалтерів.

Ви сумніваєтеся, чи варто вам брати участь у конкурсі? Тоді давайте замислимося над такими запитаннями.

Чому професійний розвиток став важливіший за кар'єрне зростання для бухгалтерів?

Бухгалтери – мудрі люди. Ми вимушені постійно вчитися: вивчати нововведення в методології обліку, освоювати нові програми автоматизації бухобліку, постійно стежити за змінами в нормативних актах. Ми зобов'язані розуміти значущість тих або інших розпоряджень. Вони часом суперечливі, але їх недотримання може обернутися для підприємства серйозними фінансовими втратами. У свою чергу, доскональне знання всіх тонкощів дозволить оптимізувати сплату податків законним способом.

Для чого бухгалтеру навчатись?

 • щоб забезпечити як свою особисту безпеку, так і економічну безпеку підприємства, зберегти надійне робоче місце і претендувати на хорошу премію від керівництва;
 • щоб у разі потреби пошуку нового місця роботи отримати вигідні пропозиції із працевлаштування (знайти високооплачувану роботу), адже роботодавці прагнуть залучати тільки висококваліфікованих фахівців.

Як ви думаєте, якому фахівцеві віддасть перевагу роботодавець при пошуку нового співробітника?

Звичайно, тому, хто регулярно піклується про підвищення своєї кваліфікації. І сьогодні у вас є можливість підтвердити свій професіоналізм. А саме: пройти навчання з тестуванням та отримати престижні сертифікати-2023.

За традицією конкурс проводиться окремо серед фахівців комерційних підприємств і бюджетних організацій, а також для всіх – у номінації «Гордість професії».

Наші сертифікати з року в рік користуються довірою в роботодавців. Власник сертифікату отримує заслужене визнання в колег-бухгалтерів та інших співробітників підприємства. Більше за те, наші сертифікати є рекомендаційним листом для складання ідеального резюме бухгалтера, яке підвищує ваш рейтинг серед претендентів.

Відмітна особливість нашої сертифікації полягає в тому, що її проводить професійна спільнота бухгалтерів, куди входять висококваліфіковані бухгалтери-практики, бухгалтери-експерти ВКК «Баланс-Клуб» з багаторічним досвідом роботи. Сертифікація проводиться за підтримки Міністерства фінансів України, що свідчить про її високий статус та об'єктивність!

Журі

Гапоненко Людмила Василівна

Міністерство Фінансів України, кандидат економічних наук

Позов Аполлон Харалампійович

ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», кандидат економічних наук

Кузьмінський Юрій Анатолійович

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти, професор кафедри обліку та фінансів, професор, доктор економічних наук

Канцуров Олег Олександрович

ОСНАД, доктор економічних наук

Єгорова Ірина Євгеніївна

Заступник шеф-редактора всеукраїнських видань «Баланс» і «Бібліотека «Баланс»

Ткаченко Олена Андріївна

Електронний портал Uteka.ua, шеф-редактор

Омельницька Зінаїда Яківна

Всеукраїнське видання «Баланс», головный редактор

Стадник Світлана Олексіївна

Всеукраїнське видання «Баланс-Агро», головний редактор

Шашерін Валерій Олександрович

Військова частина А4502, м. Одеса. Начальник фінансово-економічної служби – головний бухгалтер

Номінації та етапи конкурсу
“Кращий бухгалтер України в комерційних підприємствах”

Сертифікати для бухгалтерів комерційних підприємств:

 • сертифікат 1-го рівня (тестування) «Головний бухгалтер – експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу»;
 • сертифікат 2-го рівня (тестування) «Головний бухгалтер – консультант керівника та власників бізнесу з фінансових питань»;
 • сертифікат 3-го рівня (творча робота) «Головний бухгалтер – партнер керівника і держави».
“Кращий бухгалтер України в бюджетних установах”

Сертифікати для бухгалтерів бюджетної сфери:

 • сертифікат 1-го рівня (тестування) «Головний бухгалтер – експерт у сфері фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів»;
 • сертифікат 2-го рівня (тестування) «Головний бухгалтер – консультант керівника з питань управління бюджетними ресурсами»;
 • сертифікат 3-го рівня (творча робота) «Головний бухгалтер – партнер керівника і держави».
“Гордість професії”

Шановні учасники!

Зверніть увагу, що з технічних причин мобільні оператори не можуть надати послугу смс-голосування. Тому, на жаль, номінація "Гордість професії" не буде активною цього року. Якщо ви вже відправляли смс-повідомлення, гроші за них не було знято.

Мета номінації “Гордість профессії” - виявити і представити суспільству людей, небайдужих до галузі і професії бухгалтера, які хочуть, щоб бухоблік розвивався і його традиції передавалися з покоління в покоління, активно діляться своїм власним досвідом з іншими, а також формують в суспільстві позитивний образ бухгалтера.

«Гордість професії» – спеціальний сертифікат переможцеві СМС-голосування (ураховуються голоси, віддані конкретному учасникові тими людьми, з якими він спілкується в житті та по роботі).

"Вартість відправки одного смс-повідомлення - 3 гривні з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7.5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Для всіх національних GSM операторів України. Послуга надається повнолітнім. Для абонентів ПрАТ "ВФ Україна", які перебувають у роумінгу, додатково оператором утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлення на короткий номер згідно роумінговій тарифній зоні. Технічний партнер: ТОВ «СЕНД ЕКСПРЕСС», інформаційна служба: 0 800 33 05 08 (з 9:00 до 18:00, в робочі дні)."

1 Етап

Формат: тестування (в онлайн-режимі на сайті www.ua-award.uteka.ua)

Термін проведення: з 01 вересня по 23 жовтня 2023 р.

Допуск до участі: будь-який практикуючий бухгалтер комерційної або бюджетної сфери, який виконав умови допуску до участі в конкурсі

Тестові питання: 20 питань середнього рівня складності

Формат питання: кожне питання містить 3-4 варіанти відповіді, з яких потрібно вибрати один правильний

Оцінка одного питання: 3 балли

Тривалість тестування (максимальна): 1 година 20 хв (80 хв) без перерви

Оцінка результату тестування: успішно пройшли тестування будуть вважатися учасники, які надали правильні відповіді на 11 і більше питань (які набрали 33 і більше балів).

Дата підведення підсумків першого етапу: 01.11.2023 р. у відкритому доступі на сайті конкурсу

Документ за підсумками успішного тестування: всі переможці першого етапу конкурсу отримають повідомлення в особистому кабінеті і сертифікат «Головний бухгалтер - експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу» (для бухгалтерів комерційних підприємств) або «Головний бухгалтер - експерт у сфері фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів» (для бухгалтерів бюджетних установ)

Оскарження результатів тестування: в термін до 03 листопада 2023 року включно листом на електронну адресу організаторів конкурсу. Листи-претензії щодо першого етапу конкурсу, що надійшли після цієї дати, не розглядаються.

2 Етап

Формат: тестування (в онлайн-режимі на сайті www.ua-award.uteka.ua)

Термін проведення: з 2 жовтня по 23 жовтня 2023

Допуск до участі: будь-який учасник, який пройшов перший етап конкурсу і отримав сертифікат «Головний бухгалтер - експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу» (для бухгалтерів комерційних підприємств) або «Головний бухгалтер - експерт у сфері фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів» (для бухгалтерів бюджетних установ).

Тестові запитання: 15 питань високого рівня складності

Формат питання: кожне питання містить 3-5 варіантів відповіді, з яких потрібно вибрати один правильний

Оцінка одного питання: 10 балів

Тривалість тестування (максимальна): 2 години 30 хв (150 хв) без перерви

Оцінка результату тестування: успішне тестування буде вважатися для тих учасників, які відповіли на 8 і більше питань (набрали 80 і більше балів).

Дата підведення підсумків другого етапу: 01.11.23 р. у відкритому доступі на сайті конкурсу

Документ за підсумками успішного тестування: всі переможці другого етапу конкурсу отримають повідомлення в особистому кабінеті і сертифікат "Головний бухгалтер - консультант керівника та власників бізнесу з фінансових питань" (для бухгалтерів комерційних підприємств) або «Головний бухгалтер - консультант керівника з питань управління бюджетними ресурсами» (для бухгалтерів бюджетних установ)

Оскарження результатів тестування: в термін до 03 листопада 2023 року включно листом на електронну адресу організаторів конкурсу ua-award@b-club.com.ua. Листи-претензії щодо першого етапу конкурсу, що надійшли після цієї дати, не розглядаються.

3 Етап

Формат: творча робота за темою: 

 • для комерційних підприємств - Як зменшити обсяг роботи, що звалився на мене? Як знизити робоче навантаження на всіх працівників фінансової служби?
 • для бюджетних організацій - Як зменшити обсяг роботи, що звалився на мене? Як знизити робоче навантаження на всіх працівників фінансової служби?

Роботи приймаються до 12.11.2023

Дата підведення підсумків третього етапу 23 листопада 2023 р.

Про форму підведення підсумків і порядок вручення призів буде повідомлено додатково.

Сертифікати для бухгалтерів комерційних підприємств:

 • сертифікат 1-го рівня (тестування) «Головний бухгалтер – експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу»;
 • сертифікат 2-го рівня (тестування) «Головний бухгалтер – консультант керівника та власників бізнесу з фінансових питань»;
 • сертифікат 3-го рівня (творча робота) «Головний бухгалтер – партнер керівника і держави».

Сертифікати для бухгалтерів бюджетної сфери:

 • сертифікат 1-го рівня (тестування) «Головний бухгалтер – експерт у сфері фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів»;
 • сертифікат 2-го рівня (тестування) «Головний бухгалтер – консультант керівника з питань управління бюджетними ресурсами»;
 • сертифікат 3-го рівня (творча робота) «Головний бухгалтер – партнер керівника і держави».

Шановні учасники!

Зверніть увагу, що з технічних причин мобільні оператори не можуть надати послугу смс-голосування. Тому, на жаль, номінація "Гордість професії" не буде активною цього року. Якщо ви вже відправляли смс-повідомлення, гроші за них не було знято.

Мета номінації “Гордість профессії” - виявити і представити суспільству людей, небайдужих до галузі і професії бухгалтера, які хочуть, щоб бухоблік розвивався і його традиції передавалися з покоління в покоління, активно діляться своїм власним досвідом з іншими, а також формують в суспільстві позитивний образ бухгалтера.

«Гордість професії» – спеціальний сертифікат переможцеві СМС-голосування (ураховуються голоси, віддані конкретному учасникові тими людьми, з якими він спілкується в житті та по роботі).

"Вартість відправки одного смс-повідомлення - 3 гривні з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7.5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Для всіх національних GSM операторів України. Послуга надається повнолітнім. Для абонентів ПрАТ "ВФ Україна", які перебувають у роумінгу, додатково оператором утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлення на короткий номер згідно роумінговій тарифній зоні. Технічний партнер: ТОВ «СЕНД ЕКСПРЕСС», інформаційна служба: 0 800 33 05 08 (з 9:00 до 18:00, в робочі дні)."

Формат: тестування (в онлайн-режимі на сайті www.ua-award.uteka.ua)

Термін проведення: з 01 вересня по 23 жовтня 2023 р.

Допуск до участі: будь-який практикуючий бухгалтер комерційної або бюджетної сфери, який виконав умови допуску до участі в конкурсі

Тестові питання: 20 питань середнього рівня складності

Формат питання: кожне питання містить 3-4 варіанти відповіді, з яких потрібно вибрати один правильний

Оцінка одного питання: 3 балли

Тривалість тестування (максимальна): 1 година 20 хв (80 хв) без перерви

Оцінка результату тестування: успішно пройшли тестування будуть вважатися учасники, які надали правильні відповіді на 11 і більше питань (які набрали 33 і більше балів).

Дата підведення підсумків першого етапу: 01.11.2023 р. у відкритому доступі на сайті конкурсу

Документ за підсумками успішного тестування: всі переможці першого етапу конкурсу отримають повідомлення в особистому кабінеті і сертифікат «Головний бухгалтер - експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу» (для бухгалтерів комерційних підприємств) або «Головний бухгалтер - експерт у сфері фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів» (для бухгалтерів бюджетних установ)

Оскарження результатів тестування: в термін до 03 листопада 2023 року включно листом на електронну адресу організаторів конкурсу. Листи-претензії щодо першого етапу конкурсу, що надійшли після цієї дати, не розглядаються.

Формат: тестування (в онлайн-режимі на сайті www.ua-award.uteka.ua)

Термін проведення: з 2 жовтня по 23 жовтня 2023

Допуск до участі: будь-який учасник, який пройшов перший етап конкурсу і отримав сертифікат «Головний бухгалтер - експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу» (для бухгалтерів комерційних підприємств) або «Головний бухгалтер - експерт у сфері фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів» (для бухгалтерів бюджетних установ).

Тестові запитання: 15 питань високого рівня складності

Формат питання: кожне питання містить 3-5 варіантів відповіді, з яких потрібно вибрати один правильний

Оцінка одного питання: 10 балів

Тривалість тестування (максимальна): 2 години 30 хв (150 хв) без перерви

Оцінка результату тестування: успішне тестування буде вважатися для тих учасників, які відповіли на 8 і більше питань (набрали 80 і більше балів).

Дата підведення підсумків другого етапу: 01.11.23 р. у відкритому доступі на сайті конкурсу

Документ за підсумками успішного тестування: всі переможці другого етапу конкурсу отримають повідомлення в особистому кабінеті і сертифікат "Головний бухгалтер - консультант керівника та власників бізнесу з фінансових питань" (для бухгалтерів комерційних підприємств) або «Головний бухгалтер - консультант керівника з питань управління бюджетними ресурсами» (для бухгалтерів бюджетних установ)

Оскарження результатів тестування: в термін до 03 листопада 2023 року включно листом на електронну адресу організаторів конкурсу ua-award@b-club.com.ua. Листи-претензії щодо першого етапу конкурсу, що надійшли після цієї дати, не розглядаються.

Формат: творча робота за темою: 

 • для комерційних підприємств - Як зменшити обсяг роботи, що звалився на мене? Як знизити робоче навантаження на всіх працівників фінансової служби?
 • для бюджетних організацій - Як зменшити обсяг роботи, що звалився на мене? Як знизити робоче навантаження на всіх працівників фінансової служби?

Роботи приймаються до 12.11.2023

Дата підведення підсумків третього етапу 23 листопада 2023 р.

Про форму підведення підсумків і порядок вручення призів буде повідомлено додатково.

П'ять причин, чому Ви повинні брати участь в конкурсі:
1.

Всім учасникам 3-го етапу буде надано доступ до всіх платних розділів системи бухгалтерських знань www.uteka.ua на 6 місяців. Ви забудете про необхідність обробки великої кількості інформації, пов'язаної зі змінами в законодавстві. Всю первинну обробку і збір даних за вас проводять експерти платних тематичних розділів системи бухгалтерських знань Uteka.

2.

Ви знатимете, що ваша компетентність визнана на державному рівні. Зможете здійснити особистий фінансовий прорив. Станете більш значущою фігурою у своїй компанії та місті. Ваша компетентність буде підтверджена сертифікатами:

 • «Головний бухгалтер - експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу» (для бухгалтерів комерційних підприємств) або «Головний бухгалтер - експерт у сфері фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів» (для бухгалтерів бюджетних установ) при проходженні тестування на 1 етапі конкурсу, який підтверджує високий рівень володіння практичними професійними знаннями у сфері оподаткування й основ права для забезпечення економічної безпеки підприємства.
 • «Головний бухгалтер - консультант керівника та власників бізнесу з фінансових питань» (для бухгалтерів комерційних підприємств) або «Головний бухгалтер - консультант керівника з питань управління бюджетними ресурсами» (для бухгалтерів бюджетних установ) при проходженні тестування на 2 етапі конкурсу, який підтверджує високий рівень володіння практичними професійними знаннями в бухгалтерському обліку і складанні фінансової звітності із застосуванням професійної думки, у сфері оподаткування і знаннями основ права для забезпечення економічної безпеки підприємства.
 • «Головний бухгалтер - партнер керівника і держави» при проходженні тестування на 3 етапі конкурсу, який підтверджує здатність самостійно приймати фінансово-економічні рішення, спрямовані на підтримку діяльності та розвиток підприємства, а також генерувати пропозиції щодо вдосконалення законодавчих і нормативно-правових актів, спрямованих на створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні.
3.

Популярність і національне визнання. При проходженні 3 етапу конкурсу автори 10 кращих творчих робіт будуть названі в топ-10 кращих бухгалтерів України, які публікуються щорічно в ділових виданнях, і відмічені подякою Міністерства Фінансів України, що підкреслює національне визнання ваших професійних навиків.

4.

Здобудьте упевненість у завтрашньому дні та своєму подальшому розвитку, у правильності рішень, які вам доведеться приймати в умовах законодавчої невизначеності. Ви отримаєте рекомендації, як діяти в ситуаціях, не врегульованих законодавчо.

5.

Урегулювати питання з керівником і контролюючими органами. Навчіться тісно взаємодіяти з усіма контролюючими структурами.

Наші партнери
Організатори та генеральні партнери
Всеукраїнський бухгалтерський клуб
Ютека Бізнес Івентс
Баланс-Клуб
Спілка Автоматизаторів Бізнесу
Офіційні партнери
Міністерство фінансів України
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
Інформаційні партнери
Ютека
Баланс-Бюджет
Баланс
Бібліотека
Баланс-Агро
Комплексні Бюджетні Системи
ОБЛІК БЮДЖЕТНОЇ УСТАНОВИ
БУХГАЛТЕРІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Партнери
Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів
Поширені запитання:
Хто може брати участь у конкурсі?

Учасником конкурсу може стати будь-який практикуючий бухгалтер бюджетної або комерційної сфери, який зареєструвався на сайті та здійснив оплату членського внеску

Як швидко зареєструватися?

Проста реєстрація анкети забирає 2 хвилини. Для цього на головній сторінці сайту конкурсу www.ua-award.uteka.ua потрібно натиснути кнопку «Реєстрація та Оплата» і заповнити всі поля анкети

Як набрати максимальну кількість балів у рейтингу?

Успішний старт ви можете зробити ще до початку тестування, якщо:

 • заповните всі поля анкети, а також завантажите ваші дипломи про освіту та наявні нагороди (максимальна кількість балів за анкету 32);
 • зазначите контакти вашого роботодавця, щоб отримати від нього додаткові бали до вашого рейтингу;
 • повідомите своїм друзям, колегам і вашим близьким код, зазначений у рейтингу перед вашими особистими даними, і попросите їх надіслати смс на короткий номер 2320 з текстом «Balance ХХХХ» (де ХХХХ – це код учасника) для вашої підтримки. (кількість не обмежена)

Усі ці бали автоматично підсумовуються з балами за пройдені етапи в рейтингу учасника.

Чи потрібно бути передплатником видань «Баланс-Клубу», щоб брати участь у всіх етапах конкурсу?

Ні, не обов'язково. Це конкурс для всіх практикуючих бухгалтерів України, і будь-який його учасник може отримати підтвердження свого професійного рівня.

Як швидко отримати підтримку, якщо виникла проблема при реєстрації та заповненні анкети?

Гаряча лінія конкурсу:

СМС голосування

Смс-конкурс "Кращий бухгалтер України 2022". Абоненту необхідно відправити смс на короткий номер 2320 з текстом balance, вказавши номер конкурсанта. У відповідь отримують відповідну смс і моральне задоволення, від того що підтримали конкретного учасника-бухгалтера, також абоненти можуть бачити як росте рейтинг їх учасників під час голосування на сайті. Конкурсант повинен бути зареєстрованим на сайті і при смс голосуванні - ці смс враховуються як 1смс = 1 бал до рейтингу учасника конкурсу, чим вище рейтинг - тим більше шансів на перемогу в номінації «Гордість професії». Переможець отримує сертифікат та інші призи від спонсорів.

Конкурс проходить в 3 етапи і на кожному етапі свої призи, за умови, що набрано необхідну кількість балів. Для Номінації "Гордість професії" конкурсант може набрати бали за допомогою смс-голосування.
Період проведення смс-конкурсу з 01.09.22 по 20.11.22.

Вартість відправки одного смс-повідомлення -3 гривні з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7.5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Для всіх національних GSM операторів України. Послуга надається повнолітнім. Для абонентів ПрАТ "ВФ Україна", які перебувають у роумінгу, додатково оператором утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлення на короткий номер згідно роумінговій тарифній зоні. Технічний партнер: ТОВ «СЕНД ЕКСПРЕСС», інформаційна служба: 0 800 33 05 08 (з 9:00 до 18:00, в робочі дні).

Учасником конкурсу може стати будь-який практикуючий бухгалтер бюджетної або комерційної сфери, який зареєструвався на сайті та здійснив оплату членського внеску

Проста реєстрація анкети забирає 2 хвилини. Для цього на головній сторінці сайту конкурсу www.ua-award.uteka.ua потрібно натиснути кнопку «Реєстрація та Оплата» і заповнити всі поля анкети

Успішний старт ви можете зробити ще до початку тестування, якщо:

 • заповните всі поля анкети, а також завантажите ваші дипломи про освіту та наявні нагороди (максимальна кількість балів за анкету 32);
 • зазначите контакти вашого роботодавця, щоб отримати від нього додаткові бали до вашого рейтингу;
 • повідомите своїм друзям, колегам і вашим близьким код, зазначений у рейтингу перед вашими особистими даними, і попросите їх надіслати смс на короткий номер 2320 з текстом «Balance ХХХХ» (де ХХХХ – це код учасника) для вашої підтримки. (кількість не обмежена)

Усі ці бали автоматично підсумовуються з балами за пройдені етапи в рейтингу учасника.

Ні, не обов'язково. Це конкурс для всіх практикуючих бухгалтерів України, і будь-який його учасник може отримати підтвердження свого професійного рівня.

Гаряча лінія конкурсу:

Смс-конкурс "Кращий бухгалтер України 2022". Абоненту необхідно відправити смс на короткий номер 2320 з текстом balance, вказавши номер конкурсанта. У відповідь отримують відповідну смс і моральне задоволення, від того що підтримали конкретного учасника-бухгалтера, також абоненти можуть бачити як росте рейтинг їх учасників під час голосування на сайті. Конкурсант повинен бути зареєстрованим на сайті і при смс голосуванні - ці смс враховуються як 1смс = 1 бал до рейтингу учасника конкурсу, чим вище рейтинг - тим більше шансів на перемогу в номінації «Гордість професії». Переможець отримує сертифікат та інші призи від спонсорів.

Конкурс проходить в 3 етапи і на кожному етапі свої призи, за умови, що набрано необхідну кількість балів. Для Номінації "Гордість професії" конкурсант може набрати бали за допомогою смс-голосування.
Період проведення смс-конкурсу з 01.09.22 по 20.11.22.

Вартість відправки одного смс-повідомлення -3 гривні з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7.5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Для всіх національних GSM операторів України. Послуга надається повнолітнім. Для абонентів ПрАТ "ВФ Україна", які перебувають у роумінгу, додатково оператором утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлення на короткий номер згідно роумінговій тарифній зоні. Технічний партнер: ТОВ «СЕНД ЕКСПРЕСС», інформаційна служба: 0 800 33 05 08 (з 9:00 до 18:00, в робочі дні).

Контактна інформація

ГО “Всеукраїнський бухгалтерський клуб”

оф. 504, б. 37/1, вул. Василя Тютюнника,
Київ, 03150, Україна

ua-award@b-club.com.ua

+38 044 334 62 70;

+38 067 442 90 23.

Задайте своє питання:
П.І.Б.
Коментар